+421 221 025 223

Osobný odber Uloženka

Kde je možné využiť osobného odberu cez Uloženku?

  • Bratislava (Lenardova 1260)

Ďalšie mestá budú postupne pribúdať.

Kompletný zoznam pobočiek, ich adries, otváracích dôb a mapu nájdete na http://www.heurekapoint.cz/informace-pro-zakazniky

Ako Uloženka funguje?

Ak si pri dokončovaní objednávky na našom e-shope zvolíte osobný odber na niektorej z pobočiek Uloženky, zásielku podáme do 24 hodín na centrále Uloženky a najneskôr do 48 hodín bude pripravená k vyzdvihnutiu na Vami zvolenej pobočke. O všetkom budete informovaní cez email a sms. U objednávok prijatých do 13:00 sú balíčky k odberu na Tebou zvolenej pobočke Uloženky pripravené už nasledujúci deň.
POZOR: Na pobočkách Uloženky nemožno tovar skúšať ani meniť. Jedná sa o externého partnera, ktorý má na starosti iba odovzdávanie tovaru, podobne ako napríklad Slovenská pošta, alebo DHL.

Aké výhody má osobný odber cez Uloženku?

  • Pri objednaní do 13:00 je už druhý deň tovar pripravený k odberu na vami vybranej pobočke
  • Ušetríte na poštovnom až 7,10 € za objednávku
  • Sami si určíte, kedy si tovar vyzdvihnete
  • Dlhá otváracia doba výdajných miest aj veľmi dobrá dopravná dostupnosť
  • 7 dňová lehota k vyzdvihnutiu tovaru
  • Plne profesionálna služba výdaja tovaru

Koľko ma to bude stáť a prečo to nie je zadarmo?

Osobný odber cez Uloženku stojí 2,00 € pri platbe prevodom a 2,40 € pri platbe na mieste. To znamená úsporu až 3,60 € oproti Slovenskej pošte a až 7,10 € oproti DHL pri rovnakej dodacej lehote.

Keďže sa jedná o externého partnera a nie naše prevádzkarne, nemôžeme si zatiaľ dovoliť tieto osobné odbery poskytovať zadarmo. Aj tak ich pre vás dotujeme, aby sme cenu zrazili na prijateľnú hranicu.

Pevne veríme, že novo vzniknutú možnosť úspory na doprave tovaru oceníte. Ak by ste mali akékoľvek pripomienky, neváhajte sa na nás obrátiť na info@trikator.sk.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace